Po wyborze wszystkich cech kliknij przycisk "Filtruj" poniżej

Rura PVC-U DN110x3.2/500 SN4 spieniona z kielichem

Zakupy

Cena na zapytanie

Zapytaj o produkt

Kontakt e-mail:
Podaj wynik działania: 5 + 1 =

Wyślij

Rury kanalizacji zewnętrznej PVC-U (rdzeń spieniany). Rury o gładkich powierzchniach wewnętrznych i zewnętrznych, których ścianki zewnętrzne i wewnętrzne połączone są wewnętrzną pośrednią termoplastyczną warstwą spienioną lub niespienioną (oznaczane typ A1) System rur kanalizacyjnych z PVC-U produkowany jest w zakresie średnic DN/OD110 ? 500mm i w klasach sztywności SN2; SN4; SN8; Rury do kanalizacji zewnętrznej mają barwę pomarańczowo-brązową (RAL 8023), jednolitą pod względem odcieni i intensywności o gładkiej powierzchni zewnętrznej i wewnętrznej Wszystkie rodzaje rur i kształtek kanalizacyjnych połączone są pomiędzy sobą oraz z rurami gładkoościennymi poprzez kielichy z rowkiem, w którym umieszczona jest pierścieniowa uszczelka z elastomeru.
Dane techniczne:Zalety rur z PVC-U (rdzeń spieniany):
Brak danych
Brak danych

Firma "AQUA - Grupa SBS" sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację projektu:

Automatyzacja procesów biznesowych pomiędzy partnerami w zakresie logistyki i finansów system B2B "AQUA - Business flow platform".

Wniosek o dofinansowanie nr WND-POIG.08.02.00-08-004/13

w ramach:

Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013,
Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B,
Oś priorytetowa 8 : Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.

"Dotacje na innowacje" - "Inwestujemy w waszą przyszłość"