Po wyborze wszystkich cech kliknij przycisk "Filtruj" poniżej

Szanowni Państwo

...zasady są ważne, zasady prowadzą zarówno przez życie zawodowe jak i prywatne. Każda organizacja powinna hołdować zasadą biznesu w celu budowania mądrej i partnerskiej polityki współpracy z Klientami.
Stosując jedną z nich "czas to pieniądz" w obsłudze Klienta przenosimy ją również na struktury informacyjne, aby stworzyć przekaz jak najbardziej czytelny, rzeczywisty i krótki w swojej formie. Dlatego w małej "pigułce" kilka słów o "AQUA-Grupa SBS" sp. z o.o.

Już od ponad 30 lat nasza firma współtworzy historię branży instalacyjnej w Polsce Zachodniej. Od kilku lat skutecznie działamy w całej Polsce jako dystrybutor europejskich producentów (elektrozawory, czujniki poziomu, systemy nawadniające itp.)

Misja Firmy

Chcemy być najbardziej elastyczną siecią hurtowni branży instalacyjnej, grzewczej i pompowej, oferując rozwiązania wzmacniające konkurencyjność rynkową naszych Klientów.

Oferujemy

Zapewniamy doradztwo i produkty z zakresu:

W naszej ofercie znaleźć można wszystko to, co jest potrzebne do realizacji inwestycji na każdą skalę. Elastyczności oferty firmy dowodzi możliwość realizacji zamówienia zgodnie ze ściśle określonymi, indywidualnymi potrzebami Klienta.

Ugruntowana i stabilna pozycja wynika między innymi z profesjonalnej obsługi Klienta oraz stosowania nowoczesnych rozwiązań. W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na najwyższej jakości produktów, szerokim wyborze asortymentu, skutecznej i efektywnej logistyce, a także na możliwości kontaktu z wykwalifikowaną kadrą. Nasze działania to także wsparcie techniczne, konsultacje oraz szkolenia.

Zapraszamy do naszych 12 oddziałów, Działu Sprzedaży Ogólnopolskiej oraz Salonu Firmowego Viessmann w Gorzowie.

Z poważaniem,
Zarząd Firmy

Firma "AQUA - Grupa SBS" sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację projektu:

Automatyzacja procesów biznesowych pomiędzy partnerami w zakresie logistyki i finansów system B2B "AQUA - Business flow platform".

Wniosek o dofinansowanie nr WND-POIG.08.02.00-08-004/13

w ramach:

Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013,
Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B,
Oś priorytetowa 8 : Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.

"Dotacje na innowacje" - "Inwestujemy w waszą przyszłość"