Po wyborze wszystkich cech kliknij przycisk "Filtruj" poniżej

Filtry

Cena:Produktów: 2,wyświetlonych 2

1

Pompa REMS do prób E-PUSH 115[...]

Cena na zapytanie

Pompa ręczna REMS do prób PU[...]

Cena na zapytanie

KonstrukcjaMocne, sprawdzające się na budowie wykonanie z metalu wytrzymujące duże obciążenia. REMS Push z odpornym na korozję, powlekanym proszkowo pojemnikiem z blachy stalowej o pojemności 12 l. Odporna na skręcanie dźwignia z ergonomicznym uchwytem, przestawiana jako uchwyt do noszenia. Odporny na ścieranie tłok z mosiądzu O 30 mm. Wąż ciśnieniowy z 1?-przyłączeniem.Płyta rozdzielcza ze stabilną osłoną manometru. Precyzyjnie wyskalowany manometr, p ? 1,6 MPa/16 bar/232 psi, do odczytu zmian ciśnienia w zakresie 0,01 MPa/0,1 bar/1,45 psi przy sprawdzaniu na szczelność zgodnie z DIN 1988, jako osprzęt. Zakres kontroli i ciśnienia p ? 6 MPa/60 bar/870 psi Woda, olej, glikol Współczynnik pH cieczy 7 ? 12 Temperatura cieczy ? 60°C Lepkość cieczy ? 1,5 mPa s

1

Firma "AQUA - Grupa SBS" sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację projektu:

Automatyzacja procesów biznesowych pomiędzy partnerami w zakresie logistyki i finansów system B2B "AQUA - Business flow platform".

Wniosek o dofinansowanie nr WND-POIG.08.02.00-08-004/13

w ramach:

Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013,
Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B,
Oś priorytetowa 8 : Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.

"Dotacje na innowacje" - "Inwestujemy w waszą przyszłość"