Po wyborze wszystkich cech kliknij przycisk "Filtruj" poniżej

Filtry

Cena:Produktów: 9,wyświetlonych 9

1

Zbiornik hydroforowy 100l 6bar[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 100 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 6 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 1000l 6ba[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 1000 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 6 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 1000l 10b[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 1000 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 10 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 150l 6bar[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 150 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 6 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 1500l 10b[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 1500 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 10 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 200l 6bar[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 200 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 6 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 2000l 10b[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 2000 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 10 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 300l 6bar[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 300 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 6 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

Zbiornik hydroforowy 500 (495)[...]

Cena na zapytanie

Dane techniczne: Producent: Wimest Pojemność: 495 [dm3] Temperatura robocza: 2-20 [°C] Max. ciśnienie robocze: 6 [bar] ZASTOSOWANIE: Zbiorniki hydroforowe przeznaczone są do magazynowania wody do celów spożywczych lub przemysłowych. W połączeniu z pompami hydroforowymi lub głębinowymi tworzą zestawy hydroforowe, służące do zasilania wodą instalacji w domkach jednorodzinnych, gospodarstwach rolnych i ogrodniczych, w przemyśle oraz rzemiośle.

1

Firma "AQUA - Grupa SBS" sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie na realizację projektu:

Automatyzacja procesów biznesowych pomiędzy partnerami w zakresie logistyki i finansów system B2B "AQUA - Business flow platform".

Wniosek o dofinansowanie nr WND-POIG.08.02.00-08-004/13

w ramach:

Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013,
Działanie 8.2: Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B,
Oś priorytetowa 8 : Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.  Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.

"Dotacje na innowacje" - "Inwestujemy w waszą przyszłość"